www.aloebulgaria.com

Продукти от Алое Вера

www.aloebulgaria.com            
Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си
Мария Стоилова – Асистент Супервайзор

Създайте нова тема   Напишете отговор    www.aloebulgaria.com Форуми -> Дистрибутори споделят
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
AloeVera
Гост

МнениеПуснато на: Thu Sep 20, 2007 8:28 pm    Заглавие: Мария Стоилова – Асистент Супервайзор Отговорете с цитат

Винаги съм казвала, че съм щастлива от откриването на тази фирма и запознаването ми с нейните продукти. Те ми носят само радост и спокойствие в дома. Ще опиша два случая на употреба на продуктите на ФЛП, които са особено впечатляващи.

Преди три години претърпях три операции след счупване на тазобедрена става, при които ми бе поставена изкуствена. Тъй като не можех да лежа на лявата си страна, всички стави и кости ме боляха – десните ръка и крак, шията и гърбът. Откриха ми и напреднала остеопороза.Започнах да пия Forever Freedom и Nature-Min. Само след месец вече се чувствах по-добре. Приемах редовно и двата продукта в продължение на шест месеца. Радостта ми беше неописуема. Движех се без всякаква болка, спокойна, сякаш подмладена. И сега продължавам да пия Forever Freedom профилактично, за да поддържам ставите си подвижни. Костите ми са в много добро състояние и това ми дава спокойствие.

Вторият случай, който искам да споделя, е със съпруга ми. В края на март той пдна и си счупи ребро. Болките бях много силни. Лекрите казаха, че ще го боли поне два месеца, а реброто ще зарастне към края на третия месец. Започнах и на него да давам Forever Freedom и Nature-Min. Мястото на удара беше охлузено и посиняло. За обезболяване го мажех с Aloe Activator и MSM Gel. Само след месец на гърба му нямаше и помен от наранявания, болките бяха изчезнали, а реброто му беше зарастнало! Сега ходи на вилата, копае, сее зеленчуци, грижи се за тях и е много щастлив.

Ето какво правят продуктите на ФЛП! Възвръщат спокойствието и радостт от живота.Каня всички на лекциите които се провеждат в офиса на фирмата, за да открие всеки продуктите за себе си. Върнете блясъка в очите си!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    www.aloebulgaria.com Форуми -> Дистрибутори споделят Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Ъj lap - 1