www.aloebulgaria.com

Продукти от Алое Вера

www.aloebulgaria.com            
Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си
Вие питате - аз отговарям!

Създайте нова тема   Напишете отговор    www.aloebulgaria.com Форуми -> Дистрибутори споделят
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
zlatinka_tr
Алое Фен

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Tue Aug 26, 2008 3:48 pm    Заглавие: Вие питате - аз отговарям! Отговорете с цитат

Вече 5 години използвам продуктите на Форевър и с удоволствие ще отговоря на всички ваши въпроси свързани с приложението на Алое Вера и хранителните добавки на ФЛП. Очаквам ви!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Пепи Крумова
Алое Фен

Местожителство: гр. Враца

МнениеПуснато на: Wed Dec 17, 2008 2:06 pm    Заглавие: Re: Вие питате - аз отговарям! Отговорете с цитат

Все още не съм ползвала продуктите на алое. Изчетох доста неща и реших да попитам има ли продукт, който да успокоява нервната система? Много ще съм ви благодарна ако ми отговорите.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
zlatinka_tr
Алое Фен

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Wed Dec 17, 2008 2:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

По принцип гела от алое се отразява много добре на нервите - успокоява и подобрява съня. Освен това пчелното млечице, поради голямото богатство на витамини от групата В, също се отразява много добре на нервите.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    www.aloebulgaria.com Форуми -> Дистрибутори споделят Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Ъj lap - 1