www.aloebulgaria.com

Продукти от Алое Вера

www.aloebulgaria.com            
Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си
Aloe Gelly или защо станах дистрибутор точно на ФЛП

Създайте нова тема   Напишете отговор    www.aloebulgaria.com Форуми -> Грижа за тялото
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
keti
Гост

МнениеПуснато на: Tue Apr 22, 2008 3:51 pm    Заглавие: Aloe Gelly или защо станах дистрибутор точно на ФЛП Отговорете с цитат

Да, отговора на риторичният ми въпрос в заглавието е точно Алое Джели. Преди години живеех в Норвегия-грижех се за три прекрасни дечица. Един ден, докато тичахме с тях по една пътека, застлана с остри камъчета оплетох краката и паднах по лице - кръвта беше навсякъде... грозна и страшна гледка - цялото ми лице беше огромна рана. Тогава ми връчиха тубичка от гела, който тогава дори и не предполагах, че ще се превърне в час от живота ми. Казаха "мажи сутрин и вечер" и аз, тъй като нямах особено какво да губя мажех... след 5 дни от дълбоките рани нямаше и следа, само синините под очите напомняха за случката... в началото не можех да повярвам, след това просто не се разделяМ с него. За мен Алоето е магическо цвете... и представете си радостта ми, когато прочетох в една характеристика спрямо ЕГН, че цветето на моя живот е... АлоеSmile благодаря на всички, които правят възможно да се наслаждаваме на това чудотворно растение... благодаря и на любимата ми спонсорка - Незабравка Стефанова, че е винаги до мен със съвет и помощ...
Върнете се в началото
zlatinka_tr
Алое Фен

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Fri Apr 25, 2008 7:35 am    Заглавие: Aлое Вера джели Отговорете с цитат

Това е любимият продукт на дъщерите ми при хрема.Аз лично много го харесвам като гел за околоочния контур. А за рани и изгорено - няма две мнения Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    www.aloebulgaria.com Форуми -> Грижа за тялото Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Ъj lap - 1