www.aloebulgaria.com

Продукти от Алое Вера

www.aloebulgaria.com            
Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си
Боряна Миховска – Асистент Супервайзор

Създайте нова тема   Напишете отговор    www.aloebulgaria.com Форуми -> Дистрибутори споделят
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
AloeVera
Гост

МнениеПуснато на: Thu Sep 20, 2007 8:25 pm    Заглавие: Боряна Миховска – Асистент Супервайзор Отговорете с цитат

През 2002 г. синът ми беше на три години и посещаваше детска ясла. Никога няма да забравя този период, защото тогава той боледуваше непрекъснато – ангини, кашлици, хрема. Вземаше антибиотици, сиропи, витамини – почти без прекъсване. Всички специалисти, включително и лекарите от Медицинска академия, бяха единодушни, че през лятото трябва да отидем на море, а през септември ни чака операция на сливиците, които бяха три.

От непрестанното приемане на антибиотици в устата на детето се появиха бели болезнени налепи, поради което не можеше да се храни. За тях трябваше да пие нови лекарства. Това продължи до момента, в който реших да послушам приятелката си – дистрибутор във ФЛП.

От май започнах да давам на сина си Алое Вера гел, капех по няколко пъти на ден Aloe Activator в носа ( но не по една капка, а по цял капкомер наведнъж) и после мажех с Aloe Vera Gelly. Белите налепи в устата обтривах с Aloe Activator и също мажех с Aloe Vera Gelly . Афтите изчезнаха напълно за 3-4 дни и детето започна да се храни. До септември изпи 5 бутилки Aloe Vera Gel, а в носа непрекъснато слагах Aloe Activator.

Отидохме на контролен преглед в МА, за да уточним датата на операцията. Лекарят, който го прегледа, с изненада установи, че от третата сливица няма и следа, а другите две са с големината на сливиците на новородено. Не вярвах на ушите си. Резултатът беше поразителен. За да съм сигурна, още същия ден заведох детето и в ИСУЛ. Там потвърдиха диагнозата – третата сливица я няма, а другите две са съвсем малки и далеч не са за операция. Радостта ми беше огромна и наистина повярвах в изключителните свойства на Алое Вера. Вече цялото ми семейство употребява продуктите на ФЛП. Със съпруга ми станахме дистрибутори и се радвам, че успяхме д убедим близки и познати да се запознаят с ФЛП, да започнат да употребяват продуктите и да обикнат Алое Вера. Да проумеят, че профилактиката е най-добрата инвестиция – инвестиция в здраве. Благодарение на нея си осигуряваме телесен и душевен комфорт, тя ни спестява много болка, отчаяние и не на последно място – средства.

Иска ми се хората все повече да се замислят за здравословното хранене, което не е само въпрос на финансови възможности. Всичко опира до желанието да разберем, че не всичко, което купуваме , за да ядем, е същинска храна. То не само не е пълноценно, но дори в известна степен може да се окаже и отровно. Нека се обърнем към природата и към всичко, с което тя щедро ни дарява. Алое Вера е едно от чудесата и. Нека го обикнем и да разберем, че връзката между човека и природата е свещена и ние разполагаме с едно от средствата да я запазим жива.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    www.aloebulgaria.com Форуми -> Дистрибутори споделят Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Ъj lap - 1